Ana Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana Ivanovic

Ovo je najbolji forum o kraljici tenisa!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ana proglašena za teniserku godine

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Zoka95pb
~*Administrator*~
~*Administrator*~
Zoka95pb


Posts : 151
Join date : 2008-07-04

Ana proglašena za teniserku godine Empty
PostSubject: Ana proglašena za teniserku godine   Ana proglašena za teniserku godine Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:20 am

na je proglašena za teniserku godine za 2008. od strane Međunarodnog udruženja sportske štampe (International Sports Press Association -AIPS), organizacije koju čine vodeći svetski sportski novinari.

“Počastvovana sam što sam dobila ovu nagradu i priznanje Međunarodnog udruženja sportske štampe," rekla je Ana.

Novi šampion Wimbledona Rafael Nadal je proglašen za tenisera godine, a Boris Becker je osvojio nagradu za muški doprinos igri tenisa.

AIPS se sastoji od 9,100 novinara koji tokom cele godine iz 150 zemalja širom sveta izveštavaju o sportu.

Ova nagrada je poslednja u dugom nizu priznanja za novu prvu teniserku sveta: pre samo četiri meseca na dodeli Sony Ericsson WTA Tour nagrada, osvojila je Karen Krantzcke Sportsmanship nagradu, a u isto vreme je proglašena i za teniserku koja je najviše napredovala u 2007. godini.

Ana proglašena za teniserku godine 2mocxa1
Back to top Go down
http://anathebest.niceboard.net
Makitza
.:Napredujes:.
.:Napredujes:.
Makitza


Posts : 92
Join date : 2008-07-07
Age : 28

Ana proglašena za teniserku godine Empty
PostSubject: Re: Ana proglašena za teniserku godine   Ana proglašena za teniserku godine Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 6:24 am

~eXtRa,BaS mI jE dRaGo~!!!
Back to top Go down
$$ANA I AIDA$$*TENIS*
.:Sprijateljio/la si se sa svim clanovima 4uma:.
.:Sprijateljio/la si se sa svim clanovima 4uma:.
$$ANA I AIDA$$*TENIS*


Posts : 184
Join date : 2008-07-05

Ana proglašena za teniserku godine Empty
PostSubject: Re: Ana proglašena za teniserku godine   Ana proglašena za teniserku godine Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 4:44 am

da i meni cooooool
Back to top Go down
Lidija95pb
~*Administrator*~
~*Administrator*~
Lidija95pb


Posts : 201
Join date : 2008-07-04
Age : 28
Location : ma tu sam ja negde..... mozda igram tenis...

Ana proglašena za teniserku godine Empty
PostSubject: Re: Ana proglašena za teniserku godine   Ana proglašena za teniserku godine Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 8:13 am

Slazem se,u potpunosti!!!! To je i zasluzila!
Back to top Go down
http://www.teenschool.niceboard.net
Sponsored content





Ana proglašena za teniserku godine Empty
PostSubject: Re: Ana proglašena za teniserku godine   Ana proglašena za teniserku godine Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ana proglašena za teniserku godine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ana Ivanovic :: Ana Ivanovic :: *News*-
Jump to: